درباره ما

سنگبری های ما

صنایع سنگ اصفهان مرمر متشکل از سنگبری خوش اخلاق و سنگبری اصفهان مرمر واقع در خیابان 34 شهرک صنعتی محمود آباد با مدیریت آقای حیدرعلی شهریان به عنوان یکی از مجموعه های بزرگ تولید و عرضه سنگ تراورتن و مرمریت قادر به تولید محصولاتی از قبیل اسلب ، تایل و ابعاد سفارشی انواع سنگ تراورتن و مرمریت از معادن ایران می باشد. در حال حاضر این مجتمع فعال در صنعت سنگ ساختمانی ایران ، مشغول تولید و عرضه انواع متنوعی از سنگ های تراورتن خود به استانهای مختلف کشور و آماده همکاری با صادر کننده گان سنگ می باشد. این مجتمع سنگ با در دست داشتن تکنولوژی برتر و همچنین با در اختیار داشتن معادن گسترده خود یکی از مدعیان بازار سنگ ساختمانی می باشد و افتخار دارد با انبارداران سنگ، شرکت های بازرگانی یا فعالان در عرصه پروژه های ساختمانی همکاری نماید.

  • محصولات با کیفیت
  • بهترین پشتیبانی مشتریان
  • 30 روز ضمانت بازگشت وجه

تیم ما

cms-img

ما مفتخریم در زمینه فعالیت خود هرگونه سرویسی مرتبط را در اختیار مشتریان قرار دهیم. کارمندان تحت پوشش این واحد تولیدی و در بخش کنترل کیفی سرسختانه مشغول فعالیت هستند تا رضایت مشتریان محترم را جلب نمایند.

اطلاعات

از طریق این وب سایت شما قادر خواهید بود از نزدیک گستردگی سطح فعالیت و تولیدات این کارخانه را مورد بررسی قرار دهید و در صورتی که نیاز به اطلاعات گسترده تری داشته باشید با ما تماس حاصل نمائید.

صنایع سنگ اصفهان مرمر

با مدیریت شهریان

صنایع سنگ خوش اخلاق